تبلیغات
آذربایجان - مقام معظم رهبری: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب مصونیت كشور و كاهش طمع بیگانگان می‌شود.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : شنبه 18 خرداد 1392
نویسنده : وطنیم ایران

مقام معظم رهبری: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب مصونیت كشور و كاهش طمع بیگانگان می‌شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: مردم برای تحقق اهداف خود و ناکامی دشمن، با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری، از میان نامزدها،کسی را انتخاب کنند که بتواند بهتر از دیگر نامزدها، بار سنگین عزت و پیشرفت کشور را به جلو ببرد.
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، انتخابات ریاست جمهوری در 24 خرداد(جوزا )(14ژوئن) را آزمون افتخار آمیز دیگری برای ملت ایران دانستند و با تبیین "اهداف متضاد ملت و دشمنان ملت در این انتخابات"فرمودند:در این انتخابات یک نفر با رأی ملت، مدت 4 سال بر سرنوشت و مسائل عمده کشور حاکم می شود اما برخی تصمیمات درست یا نادرست این فرد، می تواند حتی تا سالهای آینده بر کشور تأثیرگذار باشد و این واقعیت، نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری، بسیار مهم است.
ایشان در تبیین اهمیت مضاعف انتخابات 24 جوزا افزودند:با وجودی که حدود یک ماه تا انتخابات فاصله است،این موضوع به یک مسئله مهم بین المللی تبدیل شده، و اتاقهای فکر جهانی و دشمنان ایران، حتی مقدمات آن را با دقت رصد می کنند.
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با تأکید بر اینکه دشمنان در قبال این انتخابات اهدافی کاملاً مغایر با اهداف ملت ایران را دنبال می کنند،فرمودند: مردم ایران به دنبال فرد اصلحی هستند که کشور را با سرعت بیشتری در عرصه های مادی و معنوی به پیش ببرد و ضمن حل مشکلات موجود و ایجاد زندگی بهتر و مرفه تر، عزت و استقلال ایران را در پرتو "شور و شوق و امید مردم" ارتقا بخشد.
ایشان افزودند: دشمن به موازات تلاش برای سرد کردن انتخابات، دنبال فردی است که این مختصات را نداشته باشد و ایران را به وابستگی، ضعف، عقب ماندگی در عرصه های مختلف و قرار گرفتن در مسیر سیاستهای بیگانگان بکشاند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: بیگانگان در درجه اول به دنبال انجام نشدن انتخابات بودند اما حالا که دستشان از این هدف کوتاه است دنبال دلسرد کردن مردم، از رونق انداختن انتخابات و تأثیرگذاری در انتخاب مردم هستند.
ایشان ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات را از تاکتیکهای اصلی دشمن دانستند و افزودند: آنها می خواهند به افکار عمومی القاء کنند که رأی دادن و شرکت در انتخابات فایده ای ندارد.
حضرت آیت الله خامنه ای با استناد به عملکرد هفته های اخیر «شبکه بزرگ رسانه ها و خبرگزاریهای صهیونیستی» افزودند: بحرانی جلوه دادن اوضاع کشور، بزرگنمایی مشکلات، القای یأس و ناامیدی درباره حل مشکلات و تاریک جلوه دادن آینده ملت از جمله روشهایی است که شبکه بزرگ دروغ پردازی و تحریف، برای بی رونق کردن انتخابات ایران در دستور کار خود قرار داده است.


منبع : http://dari.irib.ir


آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید