تبلیغات
آذربایجان - با ایالتی شدن آذربایجان وفاداری ملت آن نسبت به ایران فزونی میابد.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392
نویسنده : وطنیم ایران
با ایالتی شدن آذربایجان وفاداری ملت آن نسبت به ایران فزونی میابد/آذربایجان را پشتوانه خود قرار می دهم.

کاندیدای ریاست جمهوری با بیان اینکه باید آذربایجان ایالت اقتصادی کنیم، گفت: برخی با ایالتی شدن آذربایجان مخالفت می کنند در صورتی که اگر آذربایجان ایالتی شود، وفاداری آن نسبت به ایران افزایش میابد.

محسن رضایی عصر امروز در جمع مردم تبریز با بیان اینکه سفر آخر خود را به این دلیل به آذربایجان اختصاص دادم تاملت آن را پشتوانه خود قراردهم، افزود: با توجه به اینکه مردم آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل و زنجان مملو ازاستعداد های خیزش و جهش اقتصادی است، طبق اصل 15 و 19 قانون، حق زبان و فرهنگ بومی را اجرایی خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: مسوولانی که در کشمکش سیاسی به سر می برند، باید به فکر مردم باشند و من با 20 سال سابقه و تخصص در اقتصاد، سعی می کنم در دولت یازدهم وضع اقتصادی جامعه را رو به بهبودی سوق دهم و تحولی عظیم جهت توسعه اقتصاد، شهرسازی، معماری و کشاورزی خلق کنم.

وی تاکید کرد: اکنون کشور ایران نیازمند خیزشی عظیم درهمه ابعاد اقتصادی است که به پشتوانه مردم و ملت آذربایجان این خیزش تحقق خواهد شد.

کاندیدای ریاست جمهوری اظهار کرد: ملت ایران باید خود را آماده پیروزی بزرگ و باشکوه کند ومن کاندید نشدم که روی صندلی چند نفر بنشیم بلکه آمده ام با یاری شهیدان مخصوصا شهید مهدی باکری وضع اقتصادی را بهبود ببخشم و در رفاه مردم تلاش کنم چرا که مردم ایران شایسته یک زندگی خوب از بعد معنوی و مادی است.
رضایی تصریح کرد: در دولت یازدهم اصلاحاتی را در قانون اساسی طبق قانون اجرایی میکنم و در مسئله اقتصاد و مدیریت شهری اصولی را اضافه می کنم که منتج به اداره بهتر کشور شود.

وی ادامه داد: آذربایجان در تمام ابعاد صنعت، کشاورزی، هنر و ورزش از استعداد های درخشان برخوردار است در سایه این استعداد ها یکبار دیگر به دنیا ثابت خواهیم کرد که ایران اسلامی و آذربایجان همچنان استوار و محکم در برابر استکبار جهانی می ایستد و به زودی مشکلات جوانان اعم از بیکاری و گرانی و فقر را ریشه کن خواهیم کرد.

وضعیت دریاچه اورمیه که مرکز تمدن های بزرگ است را بهبود می بخشم

رضایی تاکید کرد: یکی از اهم برنامه هایی که در دولت یازدهم محقق می کنم رسیدگی به وضعیت دریاچه ارومیه است، دریاچه ارومیه را که ریشه در تمدن های بزرگ داشته با راه اندازی کانال های آبی، رژیم و وضعیت آب آن را تنظیم می کنیم و از این میراث خود با نهایت سعی محافظت خواهیم کرد.

آمده ام حق مردم را به مردم بدهم/ شعار ما سلام بر زندگی


کاندیدای ریاست جمهوری اعلام کرد: باید به نیازمندی ها مردم توجه کنیم و ما آمده ایم تا حق مردم را به مردم دهیم و آنچنان که شهدای انقلاب و دفاع مقدس امنیت را در جامعه برقرار کردند وظیفه ما است که در سایه اقتدار یک زندگی سرشار از امید و آینده بهتر را برای مردم به ارمغان بیاوریم و شعار سلام بر زندگی را محقق کنیم.

عزت جوانان نباید لگدمال شود

رضایی با بیان اینکه نباید عزت و غرور جوانان کشور را لگدمال کرد، تصریح کرد: من جوانانی همچون مهدی باکری، شفیع زاده، یاغچیان را در بین مردم آذربایجان می بینم که ادامه دهنده راه این شهدا خواهند بود.
آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید