تبلیغات
آذربایجان - سایت گل , خبرگزاری مهر و فارس از کلمه ی تماشاگران تبریزی دست بردارند/ توهین علنی
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1392
نویسنده : وطنیم ایران
سایت گل , خبرگزاری مهر و فارس از کلمه ی تماشاگران تبریزی دست بردارند/ توهین علنی


منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir - Samburan: سایتها و خبر گزاریهای فوق با اینکه خود میدانند که هواداران تیراختور تنها منتسب به شهر تبریز نیستند با عناد ورزی هر چه تمام در استفاده از کلمه ی تماشاگران تبریزی به جای هواداران تیراختور جهد کامل نشان میدهند.

با اینکه چندین بار در سایتهای تیراختور به این موضوعات اشاره شده اما باز هم شاهد اینگونه نوشته ها در مقالات و اخبار مختلف در این رسانه ها هستیم .آنها کاملا واقف هستند که هواداران تیراختور به این موضوعات با دقت هر چه تمام مینگرند اما از طرفی با چنین نوشتار و برچسبی بر پیشانی هواداران تیراختور علنا دشمنی کینه ی خود را به عموم هواداران تیراختورمیرسانند.

همه میدانند تیراختور در میان تمامی آذربایجانیها محبوب است اما با اینگونه غرض ورزیها در نوشتار خود و با نادیده گرفتن تمامی هواداران در شهرهای مختلف توهین علنی میکنند که اگر با دیدی باز به این موارد بنگریم خواهیم فهمید که با این چنین اعمال پلید و زشتی از وجود تیراختور در لیگ برتر به هیچ عنوان راضی به نظر نرسیده و نمیرسند.

ایجاد حواشی مختلف در گذشته توسط اینگونه رسانه ها از ذهن هیچ کسی به دور نیست و کما بیش همه میدانند که آنها بیشتر توجهشان به تیمهای پایتخت بوده تا بتوانند روز به روز میزان هواداران این تیمها را در شهرهای مختلف گسترش دهند اما با رسیدن به تیم تیراختور بر عکس این موضوع را عملی ساخته و با محدود کردن این تیم به شهر تبریز با این چنین کلمه ی کوچک اما بسیار پر معنی سعی در به هم ریختن اتحاد هواداران تیراختور داشته و همچنین از گسترش هواداران تیراختور در شهرهای دیگر به شدت وحشت دارند.

در این میان عده ی معدودی از بازیکنان و حتی مسئولانی که در خود تبریز هم هستند نیز به اشتباه از این کلمه برای هواداران تیراختور استفاده میکنند که امیدواریم همانگونه که اشاره شد تنها از روی سهو بوده باشد.

اینگونه توهینهای علنی به هواداران تیراختور که از اکثر شهرهای دیگر و استانهای دیگرهستند تنها وجود کاذب شماها در پشت تیمی همچون تیراختور خبر میدهد و باعث خواهد شد که بیش از پیش مخاطبان تیراختوری خود را از دست بدهید و یا حد الامکان کلامتان در این میان خریداری در بین هواداران نداشته باشد.

امیدواریم این بار گوشهای تیزتان شنونده خوبی بوده باشد تا با استفاده از حافظه انسانی بتوانید در دراز مدت به یاد داشته باشید که از چه کلام و چه مطلبی در مورد تیراختور استفاده نمایید تا شما هم در بین ما ارزشی برای خود دست و پا کنید. (غرض ورزی را تمام کنید)

یا حقآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید