تبلیغات
آذربایجان - شهردار اردبیل خبر داد: احداث 3 تقاطع غیرهمسطح در سطح شهر اردبیل در دستور كار است.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : شنبه 1 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران

شهردار اردبیل خبر داد:

احداث 3 تقاطع غیرهمسطح در سطح شهر اردبیل در دستور كار است.

شهردار اردبیل از مطالعات و برنامه ریزی های انجام یافته برای احداث 3 تقاطع غیرهمسطح در نقاط مختلف شهر از جمله تقاطع های آقاباقر، داروپخش و ایستگاه سرعین خبر داد

به گزارش "اخبار اردبیل"، صدیف بدری با اعلام این خبر به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل گفت: کار مطالعات احداث زیرگذر در تقاطع خیابان داروپخش با اتوبان کمربندی دوم در مراحل پایانی بوده و مطالعات احداث پل روگذر در تقاطع آقاباقر در ضلع شرقی اتوبان کمربندی دوم نیز به اتمام رسیده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ایستگاه سرعین تأکید کرد: کار مطالعات چگونگی اجرای این طرح با توجه به قرار داشتن در منطقه ای ترافیکی در سطح شهر و به دلیل حساسیت های ویژه ای که دارد، همچنان ادامه دارد و نتیجه نهایی مطالعات تقاطع غیرهمسطح ایستگاه سرعین تا سه ماه آینده روشن خواهد شد.

مهندس بدری در ادامه اظهار کرد: در سال 92 در حوزه فعالیت های عمرانی نسبت به سال 91 نه تنها کم کاری نداشته ایم بلکه در بودجه؛ به اندازه 2 برابر پیش بینی سال گذشته یعنی به اندازه 110 میلیارد تومان برای امسال کار عمرانی پیش بینی کرده ایم به طوری که 110 میلیارد تومان به این امر در نظر گرفته شده و به امید خدا در متمم امسال حتی می توانیم این رقم را به 140 میلیارد تومان برسانیم.

این مقام مسئول افزود: به لطف خداوند در سال گذشته در مجموعه شهرداری اردبیل بیشترین پرداختی به پیمانکاران را شاهد بودیم و هیچ پیمانکاری در سال 91 برای اخذ طلب خود از شهرداری اردبیل با مشکل مواجه نبود.

صدیف بدری خاطرنشان کرد: برنامه ای که در زمان آغاز فعالیتم در شهرداری به شورای محترم اسلامی شهر اردبیل تقدیم کرده بودم؛ به یاری خداوند متعال و در سایه دعای خیر شهروندان عزیز و همراهی مسئولین محترم استانی و شهرستانی به تمامی برنامه های ارائه شده اعم از عمرانی، شهرسازی، فناوری اطلاعات، فرهنگی و .. در عرض این دو سال عمل نموده ام

وی همچنین با اشاره به اتمام عملیات برنامه ریزی برای انتقال بازار آهن فروشان به خارج از محدوده شهر، اظهار کرد: زمینی به مساحت 38 هکتار با کمک آقای مهندس علی نیکزاد - وزیر محترم راه و شهرسازی و دستور ویژه ایشان به این امر اختصاص یافت و نسبت به تغییر کاربری زمین مذکور برای اجرای بازار آهن فروشان اقدام شد که این طرح علاوه بر اینکه جنبه سرمایه گذاری برای شهرداری اردبیل خواهد داشت، به خاطر اینکه طرح سود آوری می باشد با استقبال بی سابقه سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز مواجه شده است.

وی رسیدن به این موفقیت ها را در سایه لطف خداوند، همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر، همراهی و هم افزایی مجموعه شهرداری اردبیل و تلاش و همکاری مجموعه مسئولین شهر و استان بیان کرد و افزود: از تمامی مسئولین محترم شهرستانی و استانی و بخصوص از استاندار محترم آقای مهندس اکبر نیکزاد که خود رنج کشیده شهرداری می باشند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.


بدری: بهار عمران شهری اردبیل با بهار طبیعت هم نوا شد

شهردار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه بهار عمران شهری در اردبیل با بهار طبیعت هم نوا شده است از انجام فعالیت های گسترده عمرانی و شهرسازی در اقصی نقاط شهر اردبیل از نخستین روزهای سال 92 خبر داد و افزود: در حال حاضر نیز بیش از 100 اکیپ کاری عمرانی در سطح شهر فعال بوده و نسبت به آسفالت ریزی، لکه گیری، روکش آسفالت معابر، جدول گذاری و کانال سازی، توسعه فضای سبز و احداث پارک و ... اقدام می کنند.


عملیات زیرسازی و آسفالت بزرگراه ولایت اردبیل

بدری تغییر ذائقه و انتظارات شهروندان را خاطرنشان کرد و گفت: این روزها دیگر دغدغه مردم عزیز کمیت اقدامات عمرانی نظیر آسفالت نیست بلکه انتظار دارند در کارهای عمرانی بحث کیفیت و تخصص به بهترین نحو ممکن رعایت شود که این خود جای بسی شکر دارد و نشاندهنده اینست که دغدغه ها و سقف مطالبات مردم شریف شهر مقدس اردبیل نسبت به گذشته ارتقاء یافته است.

وی همچنین بحث هدایت آب های سطحی و اقدامات انجام گرفته برای احداث کانال های ویژه عبور آب در اقصی نقاط شهر اردبیل را از دیگر اقدامات عمرانی مهم شهرداری اردبیل برشمرد و افزود: گره گشایی از کوچه های مرکزی واقع در بافت کهن شهر نیز از جمله اقدامات پیش روی شهرداری می باشد.

شهردار اردبیل در پایان این گفت و گو دو برابر شدن عوارض کسری پارکینگ با مصوبه شورای محترم اسلامی شهر را خاطرنشان کرد و افزود: این اقدام در راستای حفظ منافع شهروندان و به جهت تشویق سازندگان محترم به تأمین پارکینگ در ساخت و سازها صورت گرفته است.

گزارش تصویری از برخی اقدامات عمرانی شهرداری اردبیل در سه ماهه اول سال 92:


جهت مشاهده گزارش تصویری از عملیات پروژه بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

زیرسازی خیابان اصلی شهرک ساحلی

زیرسازی و آسفالت بزرگراه ولایت

زیرسازی ورودی بهشت زهرا (س) از سمت بزرگراه بسیج

آسفالت خیابان منتهی به جمعه مسجد اردبیل

جدول گذاری در سطح معابر شهر و حذف نیوجرسی ها

زیرسازی کوچه های سطح شهر

اجرای کانال جمع آوری آبهای سطحی در شهر

آسفالت معابر - خیابان مالک اشتر (اتوبوسرانی)

آسفالت خیابان شهید پیرزاده (دانش)

زیرسازی و آسفالت میدان جدیدالتاسیس پلیس در تقاطع خیابان دانشگاه با بزرگراه ولایت
آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید