تبلیغات
آذربایجان - دانلود تکذیبیه لوپز/منتظر خبر ورزشی هستیم/چراتوهین کردیم؟
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
دانلود تکذیبیه لوپز/منتظر خبر ورزشی هستیم/چراتوهین کردیم؟


دانلود تکذیبیه لوپز/منتظر خبر ورزشی هستیم/چراتوهین کردیم؟

پس از مصاحبه منتشر شده از لوپز هر لحظه منتظر تکذیب از طرف لوپز بودیم تا حداقل هم زبان هایمان آبرویمان رو نبرند وقتی از طریق پیج های هواداری اعلام کردیم به لوپز و خانواده اش فحاشی نکنید حتی اگر این مصاحبه درست باشد؛برخی ها قبول کردند که فرهنگ ما بالاتر از این است که به او جواب های نادرست دهیم و با کلماتی درست به وی اعتراض کرده و جواب خواستند اما برخی ها هم که اسم هوادار تراکتور را یدک می کشند هنوز هم با ادعای یک روزنامه عقاید خود را می فروشند این نوع هوادار به راحتی قول دلال های داخل باشگاه را خواهد خورد و زینی زاده مطئن شد کسی با وی کاری نخواد داشت.

لطفا وقتی مطلبی می شنوید اول به آن توجه کنید و ببینید چنین چیزی ممکن است یا نه. اگر شک برانگیز بود خود را کنترل کنید و منتظر اعلام از منابع موثق باشید اما توهین و فحاشی نکنید.

tractorchi_post

حالا که لوپز تکذیب کرده است همه آن دوستانی که به عنوان نماینده فرهنگی ما در صفحه شخصی لوپز فحاشی کردند مدیون این مردم هستند و باید جواب دهند که چرا این مردم را با کلمات نا مناسب به پرتغالی ها شناساندند.حالا منتظر خبر ورزشی هستیم تا با ارائه مدارک؛ گفته های خود را اثبات کند اگر اثبات نکرد همگام با دوستان عزیز روزنامه خبر ورزشی را تحریم می کنیم تا زمانی که از طریق مسئولین جواب داده شود در غیر این صورت پاسخ سختی از تراکتورچی ها خواهد شنید.

متن ترجمه تکذیبه فلاویو لوپز که در روی صفحه شخصی این بازیکن قرار داده شده بود.

از لینک زیر در قالب فایل pdf دریافت نمایید.امیدوارم به راحتی قول افراد را نخوریم.

برای دریافت فایل کلیک کنید

یاشاسن تیرختور ************* یاشاسن آذربایجانمنبع : http://tractorchi.ir
آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید