تبلیغات
آذربایجان - حاشیه سازی علیه تراکتور از طرف روزنامه های پایتخت و تکذیب موضوع از سوی لوپز...
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
حاشیه سازی علیه تراکتور از طرف روزنامه های پایتخت و تکذیب موضوع از سوی لوپز...

http://anaj.ir/uploads/1392-4-13/anaj1373374112TWGBj7_related.jpg

فلاویو لوپز: عاشق هواداران تراکتورسازی هستم/ وجدانم اجازه نمی دهد به ایرانی ها توهین کنم.
در طول مدتی که من در تبریز بودم هواداران تراکتورسازی حامی من، قدرت من، روح من و عشق من بودند و من به همه ی آن ها احترام میگذارم. من هیچگاه حمایت های آنان را فراموش نخواهم کرد.
سرویس ورزشی آناج: روز گذشته روزنامه ی فاخر "خبر ورزشی" مصاحبه ای را از زبان فلاویو لوپز منتشر کرد که در آن بازیکن محبوب تراکتورسازی به فرهنگ مردم ایران و هواداران تراکتورسازی توهین کرده بود. طی انتشار آن مطلب، پیغام های هواداران تراکتورسازی از طرق ممکن به دست فلاویو لوپز رسید و او نیز به پیام های آنان در صفحه ی اجتماعی خود پاسخ داد که محتویات آن از نظرتان می گذرد:

" خطاب به همه ی ایرانیان و خصوصا  هواداران تیم تراکتورسازی تبریز؛

با توجه به انتشار مصاحبه ای در یکی از رونامه های ایرانی و نوشته شدن سخنانی درباره فرهنگ کشور و باشگاه تراکتورسازی و هواداران آن از طرف من، مجبور شدم تا سکوتم را بشکنم تا حقیقت مشخص شود!

من نوشته های آن روزنامه را به صراحت تکذیب میکنم:

اول از همه من در این مدت هیچ مصاحبه ای با هیچ روزنامه ی ایرانی یا سایر رسانه های ایران انجام نداده ام و سخنان منتشر شده از طرف من کاملا اشتباه است.

پس این دروغ محض است که من به همه ی مردم ایران و هواداران تراکتورسازی بی احترامی کرده باشم. وجدانم این اجازه را به من نمی دهد!

در طول مدتی که من در تبریز بودم هواداران تراکتورسازی حامی من، قدرت من، روح من و عشق من بودند و من به همه ی آن ها احترام میگذارم. من هیچگاه حمایت های آنان را فراموش نخواهم کرد.

بنابراین من نمی توانم این مصاحبه ی دروغین که هرگز آن را انجام نداده ام را تکذیب نکنم و همچنین نوشته های دروغین آن را که هیچ شباهتی با عقاید من درباره ایران، فرهنگ آن و هواداران فوق العاده آن ندارد.
 
من هم اجازه نخواهم داد تا از نام من در این نوع روزنامه ها استفاده شود که فقط هدفشان لکه دار کردن اسم من و پنهان کردن عقاید مبهم برخی افراد است.

خدا به همراهتان
با تمام احترام
فلاویو لوپز "


به نظر می رسد برخی از رسانه های نوشتاری برای بالا بردن آمار فروش خود در تبریز و یا حتی در کل ایران حاضر هستند تا رسالت خود را زیر پا بگذارند و با تغییر سخنان و منتشر کردن مصاحبه های دروغین به افراد و تیم ها بتازند تا به منافع خود برسند.

آن ها حتی با مرتضی اسدی هم مصاحبه کرده اند و با دادن اطلاعات نادرست و دروغ به وی، نظر وی را در مورد سخنان (ساختگی) فلاویو لوپز جویا شده اند تا بازار گرمی را به حد اعلا برسانند!

نکته جالب اینکه در ویدئویی که خبرنگار روزنامه وزین خبر ورزشی آن را به عنوان مدرک منتشر کرده است، فلاویو اشاره می کند که عاشق تبریز است و هیچ مشکلی در این شهر ندارد و این در حالی است که در مطلب منتشر شده در روزنامه فقط از کلماتی همچون لعنتی، شکایت، پول، کتک زدن، خطر و ... از زبان فلاویو استفاده شده است. بهتر است به جای تحویل دادن مدارک به فدراسیون فوتبال آن هم در صورت نیاز، آن ها را منتشر کنند تا شفاف سازی لازم صورت بگیرد و یکی از محبوب ترین بازیکنان تراکتورسازی که نقش مهمی هم در موفقیت های این تیم داشته است، به خاطر فروش بیشتر روزنامه بد نام نشود.آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید