تبلیغات
آذربایجان - طول فیم دوربین مخفی 04:05 دقیقه/ گیرنده فیلم: رضا دلجوان
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایراندرک فیلمی رو که برای ادعا رو میشه، تقربا 6 ماه قبل یعنی حوالی زمستان 1391، مخفی از لوپز گرفته رو خیلی ها به علت سرعت کم و چون باهاش تو فیسبوک فریند نیستن نمی تونن ببینن. پس لازم هست اون چیزی که تو فیلم اتفاق میفته توضیح داده بشه.
__________________________________________________ __
گزارش فیلم: طول فیم دوربین مخفی 04:05 دقیقه/ گیرنده فیلم: رضا دلجوان/ مترجم ما بین حرفهای دلجوان و لوپز: میلاد

در این فیلم لوپز میگه من وقتی از بازی فولاد برگشتم دیدم در خونم شکسته و مادر پدرم به من زنگ زدن گفتن که خیلی بده، اونجا خوب نیست بمونی
فلاویو لوپز: بعد از زلزله و این مشکلات پدر مادرم ناراحت بودن و گفتن تو ایران نمون! به نظر من خب این چیزها ممکنه واسه هر کس پیش بیاد.

لوپز که در این فیلم از قرار گرفتن مشکوک دوربین (n90) روی میز بسیار استرس دارد و هر از گاهی زیر چشمی سریع و لحظه ای دوربین را نظاره می کند، در دقیقه 02:50 این فیلم، مترجم به گیرنده دوربین مخفی میگه: تو رو خدا قطعش کن من میگم بعدا بهت و گیرنده دوربین مخفی میگه: نه بابا کاری نداریم به این، اینم آخرشه ...

در دقیقه 03:07 فیلم، گیرنده دوربین مخفی رضا دلجوان به مترجم به طور مزاح میگه (تا به لوپز ترجمه کنه) تبریز هم جایه خوبیه، جای بد نیست، نترسه (با خنده)، مترجم هم اون لحظه میگه نه نمی ترسه.

در اواخر گفتگو مترجم همرا با حرفهای لوپز میگه: تو خود پرتغال هم هست، خوبم هست بدم هست، بعد لوپز میگه:
(I love tabriz no problem) یعنی من تبریز رو دوست دارم، مشکلی نیست.

اکنون این همه توهین و افترا با دروغ از زبان لوپز به ملت بزرگ آذربایجان بخصوص شهر تبریز، و دزد و نفهم خواندن آن هم در روزنامه بزرگ و ملی خبر ورزشی در سایت بزرگ گل، در سایت نصر نیوز و ..... به چه قیمتی بیان می شود!!!

کاری به روزنامه خبرورزشی و سایت گل نداریم چون از جنس ما نیستند ولی سایت نصرنیوز باید در قبال کاری که انجام داده است و موجب موج نفرت از بازیکن تراکتور شده است ، باید پاسخگو باشد

انگار بعد از روزنامه های مثل خبر ورزشی که به فکر فروش روزنامه های خود هستند بعضی سایت های بومی هم به فکر بازدید سایت خود هستند.


منبع : traxtorchi.irآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید