تبلیغات
آذربایجان - مرهم زخم ما هواداران تراختور آذربایجان "نمــک" است!
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
مرهم زخم ما هواداران تراختور آذربایجان "نمــک" است!

http://www.traxtorchi.ir/images/newspost_images/havadar-ettehad-480-200.jpg

اختصاصی:traxtorchi.ir
آری این بار بر زخمت نمک بپاش
بپاش تا مبادا این پستی بلندی ها ، لب تشنگیها، گرمای سوزان و سرمای استخوان سوز تکراری پلک چشمانت را سنگین کند تا به خواب بروی
مبادا بخوابی! لحظه ای غفلت تو کافیست تا آنچه که نمی بایست اتفاق بیفتد.

خود شاهد بودی و هستی اینبار می خواهند که با دست خود تو عزیز کرده ات را به درون دره ناکامی و افول هل دهند تا اینبار مقصر اصلی بلا را خود هوادران تیم محبوب آذربایجان بنامند تا مقصران اصلی اینبار حتی نام و نشانی را هم از خود بجای نگذارند و مورد ملامت و بازخواست قرار نگیرند.

هوادار این روزها تو خود شاهدی که با چه حیله های کثیفی می خواهند تفکر تو را هدف قرار داده تمرکز تو و تیم تو را با دست خودت به سمت سویی ببرند که خود برنامه ی آن را از قبل تنظیم کرده اند.

بحث شماره پیراهن، کاپیتانی، مصاحبه های جنجالی من درآوردی و در آخر قرعه کشی ساختگی که بر مبنای تکه تکه کردن قدرت اصلی تیمهای آذربایجان "که همانا هوادارانش می باشد" استوار است.
آیا سالهای قبل هم قرعه کشی هدف دار نبوده؟
آیا مسئله پیراهن و شماره باید اینقدر بهرنج باشد تا در سر تمرین بین هواداران 2 دستگی ایجاد کند؟

از اینک هشدار می دهیم که اینگونه اختلاف نظرها در بین جامعه ی هواداری چه در روی سکوها و چه در سطح شهر در کوران مسابقات و حواشی خاص خود باعث ایجاد تنش و بروز حواشی بزرگی خواهد شد که مستقیما از روی سکوها به گوش بازیکنان و سپس به ساق پاهایشان منتقل می شود و آنجاست که بدخواهان همچون اواخر فصل قبل شادمان از دستیابی به هدفشان مست می ضرب المثل " تفرقه بی انداز و حکومت کن " خواهند بود و ما در عزای ناکامیهای حاصل از نا بخردیها و کوتاه فکریهایمان به سر و کول هم خواهیم پرید که تقصیر فولانی بود و بهمانی!!!

پس از همین لحظه پیمان همدلی و هم فکری و هم زبانی را بین خود محکمتر از قبل کنیم و بی اعتنا به هر خبر و حاشیه منتظر شروع رقابتها باشیم و یقین بدانیم که باز پیروزی با ماست همان گونه که در 2 فصل اخیر با همه ی کاستیهای اولیه توانستیم با اتحادمان و ایمان قلبیمان از پستیها به بلندیها صعود کنیم و بار دیگر افتخاری بزرگی برای سرزمین مادریمان کسب کنیم.


ali yashilآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید