تبلیغات
آذربایجان - بیانیه عجیب باشگاه تراکتورسازی علیه لوپز
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : شنبه 22 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران

بیانیه عجیب باشگاه تراکتورسازی علیه لوپز

سایت باشگاه تراکتورسازی طی مطلبی علیه بایکن پرتغالی این باشگاه که هنوز به تمرینات این تیم برنگشته است موضع گرفت.

در متن این بیانیه آمده است:

همانطور که علاقمندان تراکتورسازی مطلع هستند آقای لوپز بازیکن تیم تراکتورسازی که از پرتغال به تبریز بازنگشته و از حضور در تمرینات تیم علیرغم داشتن قرارداد با باشگاه ، خود داری کرده است و این بازیکن مطالبی را مطرح نمود که در روزنامه ها و سایت ها منتشر و موجب رنجش مردم گردید لذا باشگاه لازم می داند تا موضوع را روشن نماید .

در این بیانیه آمده است:آقای فلاویو لوپز در زندگی شخصی خود مشکلاتی داشت که در ابتدای فصل گذشته به آن اشاره نمود، وقتی تیم تراکتورسازی در فصل دوازدهم شکل گرفت و کادر فنی پرتغالی هدایت آن را بر عهده گرفت ، لوپز که باید خود را به تیم می رساند به تبریز نیامد تا اینکه تیم به اردوی ترکیه رفت و لوپز با چند روز تاخیر به اردو پیوست و دلیل تاخیر خود را وجود مشکلات خانوادگی بین پدر و مادرش عنوان کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است:لازم به ذکر است که تیم سپاهان نیز همزمان با تراکتور در یک هتل اردو زده بودند که آقای جان واریو بازیکن برزیلی آن با چند روز تاخیر به اردوی سپاهان پیوست اما سرمربی سپاهان بی انضباطی جان واریو را تحمل نکرد و او را از اردو اخراج کرد، در حالیکه تراکتور از بی انضباطی فلاویو لوپز چشم پوشی کرد و او را در آغوش فشرد و سعی نمود بادرک مشکل وی با ایشان به درک متقابل برسد.

بعد از شروع مسابقات لیگ سطح بازی فلاویو تنزل کرد و رفتارش نیز تغییر نمود ،وی به شخصی بی حوصله ، کم طاقت ، لجوج و پرخاشگر تبدیل شد . بازیهای خوب وی در فصل یازدهم و زدن یازده گل و دادن پاسهای گل ... هرگز تکرار نشد و بجای آن اعتراض و فحاشی به کادرفنی و درگیری بازی بازیکنان هم تیمی پر رنگ تر شد . وقتی باشگاه دلیل رفتارهای وی را بررسی کرد وی دلیل مشکلات روحی و رفتاری خود را اختلاف پدر و مادرش اعلام نمود تا اینکه روزی خبر رسید که مادرش از پدرش طلاق گرفته و تنها زندگی می کند.

باشگاه هرچقدر سعی کرد از لحاظ روحی و روانی او را تقویت نماید کمتر موفق شد و مشکلات وی روی رفتار و سطح فوتبال وی تاثیر منفی گذاشت. مربیان پرتغالی از وی در مقابل سایر بازیکنان نوع خاصی حمایت کرده و او را تافته جدابافته می دانستند که به موضوع اختلاف در بین تیم تبدیل شد . همه پنالتی های تیم به او داده می شد اما او هرگز نتوانست گل های پرشمار به ثمر برساند.

این سایت در ادامه مطلب خود نوشت:تعدادی از بازیکنان پنالتی ها را حق سید صالحی می دانستند که در کورس آقای گلی بود و دریغ کردن زدن ضربات پنالتی از سید صالحی وی را از آقای گلی بازداشت . اینک با شروع فصل سیزدهم آقای لوپز علیرغم داشتن قرارداد با باشگاه از حضور در تمرینات و از آمدن به تبریز امتناع نموده و قصد دارد به سفارش مادرش در کشور خودش بماند اما متاسفانه ایشان بنای ناسازگاری گذاشته و با نامهربانی در حق هواداران تیم تراکتورسازی شروع به شانتاژ و فرافکنی کرده و مطالب کذب و در عین حال زشت را بر زبان آورده است و اتهاماتی را علیه کشور ایران، شهر تبریز ، باشگاه ، بازیکنان و کاپیتان تیم وارد کرده است و حق نان و نمک را انصافا لحاظ نکرده است . وی بعد از گذشت یکسال از زلزله آذربایجان که چندین هزار کشته و بی خانمان بر جای گذاشت موضوع زلزله و و نا امنی را بهانه قرار می دهد و معلوم نیست که چشم و ابروی وی از کدام آذربایجانی مشکی تر است و چرا جان وی عزیزتر از آذربایجانی هاست و زشت تر از آن طرح موضوع دزدی از خانه وی است که خودش می گوید دزد نتوانسته چیزی ببرد ، البته زدن دزد به منزل وی در حد یک ادعاست و تاکنون در هیچ مرجع قانونی ثبت نشده و حال ایشان می گوید که موضوع را به یک خبرنگار اطلاع داده است . ما به قضاوت نمی نشینیم و از پیش داوری پرهیز می کنیم، شاید در کشور وی دزدی را به جای گزارش به پلیس آن هم بعد از چندین مدت به خبرنگار اطلاع می دهند . اما دزد خطاب کردن مردم شهری که پیوسته وی را در میادین ورزشی تشویق و در کوچه بازار مورد لطف و محبت و احترام قرارداده اند چقدر کار درستی است؟

در ادامه این بیانیه آمده است:وی می گوید مادرم گفت در آنجا مدام دزدی می شود آنجا نمان . البته شاید ایشان نسبت به مادرش فرزند خوبی است که حرف مادر را گوش کرده و به تبریز نیامده و به قراردادش با باشگاه پشت پا زده است اما اهانتهایی مثل تراکتور لعنتی ، تبریز لعنتی ، ایران لعنتی و اینکه ایرانیها اصلا فوتبال را نمی فهمند و کاپیتان و بازیکنان وی را کتک زدند چه محلی از اعراب دارد ؟ اگر لوپز دوست دارد در کنار مادر بماند و به تراکتور نیاید میتواند به طور مسالمت آمیز و از طریق تفاهم با باشگاه مشکلات خود را حل نماید . ایرانی ها مردمانی فهیم و میهمان دوست هستند و مشکلات وی را درک می نمایند و راضی نیستند هیچ کسی را در سختی ببینند. کمک به مردم و دستگیری از آنها از صفات پهلوان منشی ایرانیان است . اما آیا صحیح است که تراکتور سازی تاوان کج خلقی پدر وی را بدهد؟ چرا لوپز به جای پدر از تراکتور انتقام می گیرد؟ تبریزیها اما در مقابل به مردم شهر و کشور لوپز احترام می گذارند و خود را آلوده هتاکی نمی کنند ، ضرب المثلی داریم که زبان حال لوپز است ، محبت زیاد موجب مرض است . اقدام بعدی لوپز اینست که وقتی خبر ناراحتی مردم تبریز از بی محنتی و رفتار و گفتار وی به گوش او رسیده و با دستپاچگی در صدد انکار اتهاماتش بر آمده اما اسناد گفته های وی در باشگاه موجود است و باشگاه نه بخاطر قرارداد وی با تیم بلکه بخاطر اهانت وی به مردم حق پیگیری اقدام را بر خود محفوظ می دارد و اقدامات قانونی را در جهت استیفای حقوق مردم انجام خواهد داد.

اما تاثیر این موضوع بر هواداران چیست ؟ تعدادی از هواداران در تماس با باشگاه از بی محبتی لوپز شکوه و به مطالب خوبی اشاره داشتند و آن اینکه هواداران تشویق های خود را بجای اشخاص و نفرات که یک یا دو سال در تیم حضور می یابند بر روی تیم متمرکز کنند و تراکتور شعار غالب ورزشگاه باشد چون تیم مقدم برا اشخاص است از لوپز درس بگیریم که براحتی بر همه چیز پشت پا زد و محبت هواداران را با ناسپاسی پاسخ داد.


منبع : http://traxtorchi.ir
آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید