تبلیغات
آذربایجان - ارتش سرخ آذربایجان آماده باش / پیش به سوی فتح آزادی و سهند
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : شنبه 22 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
 ارتش سرخ آذربایجان آماده باش / پیش به سوی فتح آزادی و سهند
 
اختصاصی traxtorchi.ir-به هر حال بر خلاف اصل قرعه کشی مسابقات با برنامه ریزی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال طوری چیدمان گردید که هواداران آذربایجانی تمرکزشان برای حضور دو جانبه در مسابقات لیگ سیزدهم که با حضور قدرتمند گسترش فولاد همراه است ، از دست بدهند.اولین بازی تراختور آذربایجان با پیروزی تهران قرار است در تهران برگذار گردد و ارتش سرخ آذربایجان در حال آماده سازی خود برای فتح چندمین بار آزادی هستند.


بسیاری از بدخواهان تیراختور با اشاره به نام کریمی به عنوان غایب بزرگ در این دیدار حساس و حثیتی دوست دارند که فکر و ذکر هواداران را به این موضوع سوق دهند و اجازه ندهند که برنامه ریزی دقیقی انجام گیرد.

ولی برنامه کاری هواداران مثل همیشه دقیق و قابل اجرا خواهد بود.به طوری که هم حامی گسترش خواهیم بود و استادیوم سهند را به دره گرگهای آبی پوش تبدیل خواهیم کرد و هم اینکه با قدرت تمام به سوی آزادی حمله خواهیم کرد.

شما هر گونه برنامه ریزی کنید ما به هر دو مسابقه خواهیم رسید. در این فکر نباشید که اجازه خواهیم داد روباهان در مقابل گسترش نقش شیر را بازی کنند نه مطمئن باشید که استادیوم سهند جهنمی سوزان خواهد بود برای دردانه فدراسیون و مافیای داوری .

فکر آزادی را هم از سرتان دور کنید چرا که اسیر تیراختور به دنیا آمده اید و چند روز دیگر نیز آزادی را برایتان زندان خواهیم کرد تا بار دیگر با طعم اسارت در آزادی آشنا گردید.
با تمام احترامی که به سرمربی تورک زبان پیروزی "علی دایی" قائل هستیم می خواهیم اولین جشن پیروزی را در مقابل شکست پیروزی شما بر پا سازیم .
بند اسارت را محکم ببندید که ارتش آذربایجان رحم نخواهد کرد. مجبور هستید که در هفته اول لیگ در مقابل تیم های آذربایجانی زانو بزنید.

ایمان داریم که تمامی هواداران تیراختور بر خلاف تعطیلات آخر فصل که ایامی سخت و تیره ای را تجربه کرده اند می خواهند عشقی نو آغاز نمایند.برنامه فشرده ای تنظیم نموده ایم تا زانو زدنتان را از نزدیک مشاهده نماییم و با غرور "یاشاسین آذربایجان" را در ورزشگاه آزادی تهران و استادیوم سهند تبریز فریاد بزنیم .

بازهم بخت به ما رو کرده است هم زبانان مان در پایتخت و شهرهای هم جوار تهران منتظر دومین روز مرداد ماه هستند تا اتحادمان را نشان دهیم.
تورک های تهران - کرج - قم - قزوین - اسلام شهر-شهر ری -اصفهان-اراک -همدان ... آماده هستند ؟

تبریز-اردبیل-زنجان-ارومیه-اهر-کلیبر-مغان-مشگین-میانه ... آماده هستند؟

پیش به سوی فتح آزادی و سهند ...
یا علی
بیرلیک غزلی اوخویان عاشیقه ،عشق اولسونآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید