تبلیغات
آذربایجان - زینی‌زاده: مراسم انتخاب برترین‌های لیگ، مخصوص تهرانی‌ها بود!
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : یکشنبه 23 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران

زینی‌زاده: مراسم انتخاب برترین‌های لیگ، مخصوص تهرانی‌ها بود!

http://media.isna.ir/content/hemmat%20khahi%20(10%20of%2010).jpg/2

مدیرعامل تیم تراکتورسازی تبریز گفت: مراسم انتخاب برترین های لیگ، مخصوص تیم های تهرانی بود و سایر تیم های ایرانی سهم چندانی در این مراسم نداشتند.

حمید زینی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌ی آذربایجان شرقی، در رابطه با وضعیت نقل و انتقالات تیم تراکتور سازی عنوان کرد: تنها یک سهمیه لیگ برتری باقی مانده است که تاکنون بازیکن جذب نکرده‌ایم، ولی درصدد آن هستیم که تا مدتی که فصل نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتری تمدید شده است، فرد مورد نظر را جذب کنیم.

وی افزود: چند بازیکن خارجی هم مورد نظر ما است و اگر در تست سرمربی تیم قبول شوند با آنها قرارداد می‌بندیم. البته برای جذب بازیکن خارجی محدودیت زمانی نداریم.

زینی زاده درباره وضعیت مذاکره با جواد نکونام و آندرانیک تیموریان بیان کرد: آندرانیک تیموریان و جواد نکونام با تیم‌های خود قرارداد دارند و ما تنها به آنها پیشنهاد داده‌ایم و چون بازیکن آزاد نیستند مذاکرات جدی با این دو بازیکن انجام نداده‌ایم.

وی ادامه داد: بعضی رسانه‌ها در چند روز اخیر عدم توافق با نکونام را بر سر مسائل مالی را مطرح می‌کنند که به هیچ وجه واقعیت ندارد و تنها یک بار تلفنی با این بازیکن صحبت کرده‌ام.

مدیرعامل تیم تراکتورسازی همچنین درباره‌ی مذاکره با کریم انصاری فرد اظهار کرد: با انصاری فرد مذاکره کرده ایم ولی وی حضور در باشگاه های اروپایی را در برنامه ی خود قرار داده و تمایلی برای بازی در لیگ ایران ندارد.

وی در رابطه با وضعیت فلاویو لوپز و شکایت باشگاه از این بازیکن خاطرنشان کرد: لوپز با ما قرارداد دارد و باید به تعهدش پایبند باشد. وی اعلام کرده دیگر دوست ندارد در تراکتور بازی کند و ما هم از طریق مراجع قانونی و فدراسیون فوتبال از این بازیکن شکایت کرده‌ایم و دنبال حق و حقوقمان هستیم.

وی ادامه داد: همچنین شکایت خودمان را از این بازیکن به دلیل توهین به مردم آذربایجان و هواداران تراکتور انجام داده‌ایم و طی نامه‌ای از فدراسیون خواسته‌ایم تذکر جدی به بازیکنان شاغل در لیگ برتر بدهد.

زینی زاده در خصوص شایعاتی مبنی بر عدم تمایل کریمی برای بازی مقابل پرسپولیس تأکید کرد: به هیچ وجه چنین چیزی مطرح نیست و سرمربی تیم تصمیم نهایی را در خصوص ترکیب اصلی تیم و افرادی که بازی خواهند کرد می گیرد.

وی درباره ی قرعه کشی لیگ برتر و بازی با پرسپولیس در گام نخست گفت: اعتراضی به قرعه کشی لیگ برتر نداریم و این قرعه را به فال نیک می‌گیریم و از هیچ تیمی نمی ترسیم و آماده ی نبرد هستیم.

مدیرعامل تیم تراکتورسازی در رابطه با مراسم انتخاب برترین‌های لیگ برتر عنوان کرد: به نحوه برگزاری مراسم و انتخاب برترین‌ها اعتراض داریم و طی نامه‌ای اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال انجام داده ایم.

وی افزود: گفته می‌شود فدراسیون فوتبال، فرمی به سرمربی، مدیرعامل، سرپرست و کاپیتان های تیم های ملی گذاشت که بهترین‌ها را انتخاب کنند و ما خواستار مشاهده ی این آمار ها هستیم.


منبع : http://isna.ir/fa/new

آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید