تبلیغات
آذربایجان - حاشیه سازی ها علیه تراکتور آغاز شد/ سایت های پایتخت نشین در پی تحریک هواداران پرسپولس
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : چهارشنبه 26 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
همزمان با آغاز رقابت های لیگ برتر؛

حاشیه سازی ها علیه تراکتور آغاز شد/ سایت های پایتخت نشین در پی تحریک هواداران پرسپولس

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است !؟ سایت های وابسته پایتخت نشین از هفته قبل تحریک هواداران تیم ها را آغاز کرده اند تا علیه بازیکنان شعار داده و مانع از عملکرد خوب آن ها شوند و یا آن ها را از حضور در آن دیدار ها منصرف کنند.
به گزارش آناج، چهارشنبه شب هفته آینده، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که با توجه به حضور بازیکنانی مثل علی کریمی، جواد کاظمیان و کریم انصاری فرد در تیم تراکتورسازی که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند، می تواند با برخی حواشی همراه شود.

اما به نظر می رسد با توجه به خرید های خوب تیم تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات و آمادگی خوب این تیم برای حضور در رقابت های لیگ برتر، برخی از سایت ها حاشیه سازی و مانع سازی در راه موفقیت تراکتورسازی را از هم اکنون آغاز کرده اند و اولین سوژه ی آن ها نیز همین دیدار دو تیم قرمز پوش و پرطرفدار کشور است.

سایت وزین قانون طی مطلبی به بازی روز چهارشنبه دو تیم پرداخته و بازیکنان تراکتوسازی را بهشتی و جهنمی کرده است! در این مطلب آمده که کریم انصاری فرد به دلیل شرط و شروط های شگفت انگیزش مورد خشم و غضب هواداران پرسپولیس قرار خواهد گرفت و از شر شعار های آنان خلاصی نخواهد داشت! هوادارانی که فصل گذشته حتی در بدترین شرایط وی را تنها نگذاشتند!
 

 

نکته ی جالب اینکه همین پایگاه خبری حدود 4 ساعت بعد مصاحبه ای از علی دایی را منتشر کرد مبنی بر اینکه دلایل فنی باعث کنار گذاشتن کریم انصاری فرد بوده و نه شرط و شروط و نه استخاره های مادر علی دایی! 
 
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است !؟ سایت های وابسته پایتخت نشین که تکلیفشان با خودشان هم معلوم نیست از هفته قبل تحریک هواداران تیم ها را آغاز کرده اند تا علیه بازیکنان شعار داده و مانع از عملکرد خوب آن ها شوند و یا آن ها را از حضور در آن دیدار ها منصرف کنند. اما مطمئنا هواداران تراکتورسازی با حضور پر شور در استادیوم آزادی، تمام این حاشیه سازی ها و دسیسه های برنامه ریزی شده را خنثی خواهند کرد و با تشویق های پرشور خود امان تیم های حریف را خواهند برید تا تراکتورسازی پس از دو سال نائب قهرمانی بتواند علی رغم تمام کمبود ها و تبعیض ها قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرد.


منبع : آناجآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید