تبلیغات
آذربایجان - تنها نشریه سراسری هواداری ورزش آذربایجان به کار خود ادامه خواهد داد.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
تنها نشریه سراسری هواداری ورزش آذربایجان به کار خود ادامه خواهد داد.

http://traxtorchi.ir/images/newspost_images/footbalistha.gif

یعقوب سالكی‌نیا، سردبیر هفته نامه فوتبالیست‌ها ضمن اعلام این خبر افزود: جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه «بامداد» و هفته نامه «فوتبالیست‌ها» در دادگاه کیفری استان تهران با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

پس از ختم جلسه رسیدگی به پرونده‌های مذکور، هیات منصفه مطبوعات وارد شور شد و اعلام کرد هفته نامه فوتبالیست‌ها در مورد اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، مجرم نیست.

شكایت شهرداری تبریز از هفته نامه فوتبالیست‌ها مربوط به شماره 107 این نشریه با تیتر حیف و میل بیت المال در شهرداری بود كه در پایان جلسه هیئت منصفه به اتفاق آرا نشریه را از اتهامات وارده تبرئه نمود.

وی ادامه داد: ما امیدوار هستیم كه تمامی باشگاهها و اهالی ورزش منطقه شمالغرب كشور با تعامل و همكاری دو جانبه بتوانیم در پویایی ورزش منطقه و نشاط جامعه همكاری متقابلی داشته باشیم.

سردبیر هفته نامه فوتبالیست‌ها همچنین از آغاز انتشار دوباره نشریه خبر داد و گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی و گرانی كاغذ و همچنین بازنگری در انتشار نشریه به امید خدا همزمان با آغاز لیگ سیزدهم هفته نامه فوتبالیستها به عنوان اولین و تنها نشریه سراسری هواداری ورزش آذربایجان انتشار خود را از روز شنبه 5 مردادماه از سر خواهد گرفت.آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید