تبلیغات
آذربایجان - تبانی سریالی از پیش طراحی شده بود/ این یک حق کشی بود
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : سه شنبه 1 مرداد 1392
نویسنده : وطنیم ایران
توضیحات نوین در خصوص تبانی در صحن شورا:

 شهرداری تبریز موضوع تبانی در تیم فوتبال شهرداری تبریز را سریالی از پیش طراحی شده خواند.

http://nasrnews.ir/Portals/0/D7_1.jpg

به گزارش نصر نیوز به نقل از تبریز بیدار، علیرضا نوین گفت: 8 هفته بعد از اتفاقاتی که مثلا در بندر عباس اتفاق افتاده است سر صحبت باز میشود، عزیزانی که از شیراز و یاسوج در هیئت رئیسه فدراسیون حضور دارند، همتشان را در فدراسیون به کار بستند و با ادعاهایی که ثابت کند تبانی وجود دارد، البته تا این لحظه یک دلیل هم نتوانسته اند ارائه کنند که تبانی وجود داشته است .

وی ادامه داد: عزیزی که از شیراز هم به عنوان رئیس هیئت فوتبال فارس است و هم نائب رئیس فدراسیون است  در فدراسیون حضور دارد میدانست که اگر شهرداری صعود میکرد تیم برق شیراز سقوط میکرد و کسی که از یاسوج در فدراسیون حضور دارد، همان کسی است که از او به دادگاه ویژه روحانیت شکایت کردم و ده ها نفر را واسطه کرد تا من به او رضایت دهم، کسی که امروز در کمیته انضباطی نشسته است و از بی اخلاقی دم میزند.

نوین در بخش دیگری از سخنانش گفت بارها گفته ایم چه بازیکن و چه سر مربی هر کاری که کرده است خودش پاسخگو است. کاری که نکردند، از تیم استقلال خوزستان 10 نفر محروم و جریمه شد از پاس 4 نفر و از شهرداری فقط سه نفر از اعضای کادر فنی ولی آن تیم ها حفظ شدند و تیم شهرداری محروم شد و علت آن همین مسئله بود که وفاق لازم برای اینکه از تبریز نباید سه تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد ایجاد شده بود.

وی با انتقاد از مسئولین شهرستان و استان گفت: این یک حق کشی بود و باید با هم متحد میشدیم نه اینکه شروع به انتقاد کنیم.

وی با تشکر از سعیدی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی که پرونده تیم شهرداری را به کمسیون ورزش مجلس کشاند تشکر کرد و گفت: در کمسیون ورزش از رئیس فدراسیون تا کمترین فرد فدراسیون دروغ گفتند؛ آنها تاکید کردند ما تنها با بازیکنان متخلف برخورد خواهیم کرد ولی این کار را نکردند.

شهردار تبریز با بیان اینکه اقدامات لازم را انجام دادیم حتی بیانیه صادر کردیم ولی اجازه نشر آن در روزنامه های استانی را ندادند که تنها دو تیم برای شهر کافی است، ادامه داد : اعتراضی که به کمیته استیناف کردیم در اقدامی که تا کنون سابقه نداشت تشدید رای کردند

شهردار تبریز در پایان تاکید کرد پرونده را به دیون عدالت برده ایم و تا زمانیکه من مسئول هستم برای احقاق حق تلاش خواهم کرد. هنوز هم منتظر مدارک تبانی از فدراسیون هستیم که چیزی وجود ندارد.

آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید