تبلیغات
آذربایجان - سردار احمدی مقدم در جمع خبرنگاران تبریزی: تبریز امن ترین شهر کشور
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : یکشنبه 3 شهریور 1392
نویسنده : وطنیم ایران
سردار احمدی مقدم در جمع خبرنگاران تبریزی: امنیت در مرز های شمالغرب کشور بسیار بالاست/ تبریز امن ترین شهر کشور


 فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: اولویت ناجا کنترل مرزهای جنوب، شرق و شمال کشور است.

سردار " اسماعیل احمدی مقدم " در جمع خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: مرزهایی که مسیر مواد مخدر، تروریست ها، قاچاق سلاح و قاچاق انسان است به صورت تاکتیکی و از طریق هوایی به شدت کنترل می شوند.

وی گفت: امنیت در مرز های شمالغرب کشور بسیار بالاست اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و تا پایان برنامه پنجم امیدواریم این مسیرها را با استقرار یگان ها و پاسگاه ها، تحت پوشش کامل در بیاوریم.

وی شهر تبریز را امن ترین شهر کشور نام نهاد و گفت: تبریز با تکیه بر فرهنگ اصیل و داشتن مردمی متدین و ولایت مدار، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور موقعیت ترانزیتی و گردشکری شهر تبریز را یادآور شد و افزود:  این شهر در حوزه جرائم امنیت اجتماعی، مبارزه با مواد مخدر، سرقت، تصادفات و تلفات انسانی با کاهش قابل توجه ای روبرو است.

سرداراحمدی مقدم در خصوص برنامه های نیروی انتظامی در دور دوم سفرهای تابستانی گفت: نیروی انتظامی براساس وظیفه ذاتی خود تمهیدات لازم را در تفرجگاه ها، راه ها، شهر های گردشگری و مهمان سراها  پیش بینی کرده است.

وی با اشاره به کاهش تصادفات رانندگی در چهار ماه نخست سال جاری ادامه داد: براساس آمار اعلام شده 800 نفر از کشته های تصادفات رانندگی نسبت به مدت مشابه در سال قبل، کاهش یافته است.
آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید