تبلیغات
آذربایجان - اختصاصی/ یك پیشنهاد به صدا و سیما - امان از دست گزارشگر شیراز!
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : دوشنبه 4 شهریور 1392
نویسنده : وطنیم ایران
اختصاصی/ یك پیشنهاد به صدا و سیما - امان از دست گزارشگر شیراز!

وقتی دو تیم با همدیگر بازی دارند،یعنی هواداران به دو دسته تقسیم می شوند،دسته ای طرفدار تیم اول و دسته ای طرفدار تیم دوم.وقتی تیمی مثل تراختور مثلا با پرسپولیس بازی دارد یعنی حداقل 70% مردم این كشور چیزی در حدود 50 ملیون درگیر این بازی هستند.گزارش گر بازی باید گزارش گر صدا و سیما و كارمند لیگ برتر فوتبال كشور باشد نه هوادار فوتبال و اظهار نظر كننده به عنوان شخص حقیقی!

ببینید اگر نمی توانیم حرفه ای شویم لااقل كه میتوانیم صدای هر گزارش گر را برای فقط همان استان پخش كنیم،این واقعاً بهترین پیشنهاد ممكن است.شاید مسؤلان صدا و سیمای استانها این كار را یك بی احترامی به گزارشگر تیم میزبان تلقی كنند اما لااقل حالا كه قرار است حرمت ها حفظ نشود بیایید لااقل اعصاب مخاطبان رسانه ملی را خراب نكنیم.
به عنوان مثال در هر دو بازی رفت و برگشت،تراختور و فجر، هر گزارشگر برای بینندگان خود گزارش كند.
همان چیزی كه در تیم های ملی رخ می دهد.شما ببینید وقتی دو تیم ملی اینچنین با هم بازی دارند گزارش گر بازی عنان ادب از كف نمیدهد!فرقی نمی كند این گزارشگر اهل تبریز باشد یا شیراز یا تهران،این كار بی احترامی به یك ظاهراً گزارشگر و در اصل هوادار فوتبال تریبون مقابل دهان نیست بلكه عدم اجرای آن بی احترامی به ملیون ها ملیون هوادار فوتبالی و مخاطب رسانه ملی ست.مگر آنكه واقعاً خویشتندار باشد و گزارشگر باشد نه بیشتر از آن.

شما ببینید این گزارشگر بازی اخیر تیم شیراز با تبریز،اصلاً نه در شأن این مسابقه بود نه در شأن طرفداران فوتبال و نه در شأن مردم شیراز.واقعاً ادبیات یك چاله میدانی بیشتر از ایشان است.مسؤلان صدا و سیما باید بدانند یك تریبون رسانه ملی را دو ساعت تمام مقابل دهان چه كسانی می گذارند.رسانه ای كه از 3 شبكه داخلی پخش مستقیم یم شود كه یكی از آنها شبكه سراسریست!

اصلاً به ایشان ربطی ندارد هواداران تراختور بر چه اساس به محمد ابراهیمی لقب F14 داده اند!، ایشان علناً اشاره كردند كه ابراهیمی به خاطر كارهای غیر فوتبالی لقب اف 14 گرفته است،بر فرض كه چنین است شما چگونه مقابل ملیون ها هوادار یك تیم در باب آن تیم اظهار نظر می كنی!؟

شما تیم برق شیراز را با تراختور مقایسه می كنی! با متر خودت اندازه گیری می كنی و مدعی شدن تراختور را به حمایت مسؤلان نسبت میدهی، اگرچه چنین است اما مسؤل مگر به تیمی كه هوادار ندارد اهمیتی هم میدهد؟

می خواستید تیم شهرتان را حمایت كنید كه به دسته n-ام سقوط نكند! وقتی در شیراز تیم برق و فجر مقابل استقلال و پرسپولیس میهمان است تقصیر هواداران تراختور است!؟
ببینید باید هواداران تیم شهرتان مانند شما متعصب باشند اما جای شما نیز روی سكوهاست نه پشت تریبون! اگرچه در این فوتبال كج و معوج ما هرچیزی امكان پذیر است!

آقای محترم شما مگر كارشناس داوری هستی كه حتی ظاهرت را هم بلد نیستی حفظ كنی!؟
بازیكن تیم شهرت خطای غیر ورزشی انجام داده و كارت قرمز مستقیم دریافت كرده،بازیكن تیم مقابل اعتراض كرده و كارت زرد گرفته،از نظر شما برخورد منصفانه چیست كه شما تشخیص میدهی هر دو باید كارت قرمز می گرفتند؟

تریبون ملی محل بی ادبی كردن شكستن اصول حرفه ای گری و خالی كردن عقده های شخصی نیست،شما میتوانید از تماشاگران تیم شهرت تعریف كنی،تماشاگرانی كه خوابیده اند را به گونه ای دیگر تعریف كنی!
می توانی از تیم شهر خودت تعریف كنی،ما هم احترام می گذاریم.اما حق نداری به تیم حریف و هواداران ملیونی اش بی احترامی كنی.
وقتی كه تیم شهرت مقابل استقلال و پرسپولیس میهمان است و شما باختنش را هم با آب و تاب گزارش می كنی دیگر چسبیدن به قعر جدول را از چشم هواداران تراختور نبین.
شما بی ادبی كردی ولی ما با احترام پاسخ دادیم،بهتر است به خودتان تلنگری بزنید كه دو فصل بعد در لیگ دسته 3 آزادگان دربی شهرتان را گزارش نكنید.منبع : http://www.tractorfc.comآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید