تبلیغات
آذربایجان - مدیرعامل مس سونگون : با آبروی ما بازی کردند / حق فوتبال تبریز این نیست.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : دوشنبه 4 شهریور 1392
نویسنده : وطنیم ایران
مدیرعامل مس سونگون در واکنش به رای کمیته استیناف: صبح فردا اعاده ی دادرسی می کنیم/ با آبروی ما بازی کردند / حق فوتبال تبریز این نیست.

اصغر حسن خانی در واکنش به رای کمیته استیناف گفت: در فوتبال ایران هر روز چندین تبانی و تخلفت ورزشی دیده می شود اما نمی دانم چرا فقط تیم های تبریزی متهم می شوند و به بدترین شکل ممکن جریمه می شوند.


اصغر حسن خانی، مدیر عامل باشگاه مس سونگون ورزقان در مورد حکم کمیته استیناف مبنی بر کسر شش امتیاز از این تیم گفت: واقعا نمی دانم که چه بگویم، این که به خاطر یک نیمه حمله نکردن محکوم به سقوط به لیگ دسته دوم شویم باورنکردنی است. صبح فردا اعاده دادرسی می کنیم تا پرونده از نو بررسی شود.

وی ادامه داد: در فوتبال ایران هر روز چندین تبانی و تخلفات ورزشی دیده می شود اما نمی دانم چرا فقط تیم های تبریزی متهم می شوند و به بدترین شکل ممکن جریمه می شوند. در حالی که یک نیمه حمله نکردن نمی تواند باعث سقوط تیمی شود که در طی فصل همیشه هجومی بازی کرده است.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ادامه داد: در طول دوران فعالیت ورزشی ام، بزرگترین افتخارم این بوده که همیشه اخلاقیات پایبند بودم، اما کمیته استیناف با اعلام حکم محرومیت یک ساله من با آبروی چندین ساله بنده بازی کرد.

خانی در مورد شرایط فعلی تیم مس سونگون نیز گفت: در حال حاضر تیم ما در اردوی سرعین به سر می برد. عصر امروز و پس از اعلام شدن حکم، با بازیکنان و کادرفنی صحبت کردم تا با حداکثر توان به تمرینات خود ادامه دهند، چون تا لحظه ای که در توان داشته باشم بدنبال احقاق حق تیم مس سونگون خواهم بود.

وی در خاتمه به خبرنگار آناج گفت: .واقعا نمی دانم چرا مسئولین استانی بیکار نشسته اند. در روز هایی که نمایندگان مجلس، روسای هیئت فوتبال های شهر های مختلف کشور و سازمان های ورزش جوانان در پی تیم سازی در منطقه خود هستند اما مسئولین ما فرصت ها را غنیمت نمی شمارند و شاهد سقوط دو تیم به لیگ دسته پایین تر آن هم با احکام کاملا نا عادلانه هستیم.


آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید