تبلیغات
آذربایجان - تونی اولیوبرا:در مقطع فعلی از جلالی حمایت کنند/تماس بگیرند مشکلی برای حضور در تبریز ندارم
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : دوشنبه 4 شهریور 1392
نویسنده : وطنیم ایران
تونی اولیوبرا:در مقطع فعلی از جلالی حمایت کنند/تماس بگیرند مشکلی برای حضور در تبریز ندارم.

http://traxtorchi.ir/images/newspost_images/toni.oliolioli.jpg

سایت گل- تونی اولیویرا را هرگز فراموش نمی كنیم. همان مربی پرانرژی پرتغالی كه سال قبل هدایت تراكتورسازی را به عهده داشت و این تیم را به نایب قهرمانی لیگ برتر رساند. پایان فصل اما مصادف شد با پایان حضور تونی در تبریز. قرارداد او تمدید نشد، درست برخلاف خواسته هوداران متعصب تراكتورسازی. این روزها و با توجه به نتایج تراكتورسازی، بحث بازگشت تونی اولیویرا به تبریز شنیده شده. همین موضوع بهانه ای شد برای مصاحبه با مردی كه محبوب هواداران تراكتورسازی است. تونی از پرتغال، پاسخگوی سوال های ما شد.

_ بعد از جدایی از تراكتورسازی چه می كنید؟

استراحت و البته تفسیر بازی های لیگ پرتغال برای شبكه اسپورت تی وی. ریكاوری ام را خوب انجام داده ام و آماده مربیگری هستم.

_ نتایج تراكتورسازی را دنبال می كنید؟

من روزهای خوب و فوق العاده ای را در ایران سپری كردم. مردم ایران عالی بودند و هواداران تراكتور همینطور. الان تراكتورسازی یك مربی دارد به نام جلالی. یك مربی جدید با بازیكنان جدید در این تیم حضور دارند و تنها كار من آرزوی موفقیت برای تیم سابقم است. در مورد سوال شما باید بگگویم بله، بازی های تراكتورسازی را پیگیری می كنم. نتایج لیگ ایران را همینطور. می دانم فولاد اوله و تراكتورسازی ششم جدول.

_ شایعه شده كه شاید به تبریز برگردید و دوباره سرمربی تراكتورسازی شوید....

الان وقت حرف زدن درباره شرایط تراتكتورسازی نیست. این تیم در وضعیت حساسی قرار دارد و همه باید به سرمربی این تیم كمك كنند تا نتیجه بگیرد. وقتی تراكتورسازی مربی دارد من به عنوان یك مربی حرفه ای این حق را به خودم نمی دهم كه درباره شرایط این تیم حرف بزنم. اینهایی كه گفتید همه شایعه است و گمانه زنی.

_ اگر به شما پیشنهاد بدهند قبول می كنید؟

زندگی با اما و اگر پیش نمی رود. باید با واقعیت كار كرد و كنار آمد. من هرگز یك سال حضورم در ایران را فراموش نمی كنم. مردم تبریز را دوست دارم و آنها در این یك سال حمایت فوق العاده ای از من انجام دادند. اگر تراكتوری ها با من تماس بگیرند، مشكلی برای حضور در تبریز ندارم. البته باز هم می گویم اما و اگر را فراموش كنید .

_ پیغامی برای هواداران تراكتورسازی ندارید؟

پیغام كه چرا. از آنها می خواهم در مقطع فعلی از مربی تیمشان حمایت كنند و پشتیبان جلالی باشند.

_ مورینیو یكی از دوستان صمیمی شما است. به نظرتان انتخاب چلسی برای او مناسب بود؟

حرف مورینیو را زدید مرا یاد مربیان پرتغالی انداختید. از 10 مربی برتر جهان، 3 مربی پرتغالی هستند كه این جای خوشحالی دارد. در مورد مورینیو هم باید بگویم او انتخاب خوبی انجام داد و با خصوصیاتی كه از او سراغ دارم مطمئنم در چلسی هم موفق می شود.

_ اگر حرفی دارید بفرمایید...

حرفی ندارم. خداحافظآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید