تبلیغات
آذربایجان - آیا او به رئال مادرید می پیوندد؟
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1392
نویسنده : وطنیم ایران
آیا او به رئال مادرید می پیوندد؟مربی مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل گفت:عادل فردوسی‌پور گفت خود و همکارانش بعد از پخش تصاویر هنرنمایی فوق‌العاده پسر بچه اردبیلی به دنبال او می‌گردند تا خانواده‌اش را در جریان پیشنهادهای رویایی او بگذارند.

به گزارش اوج و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان اردبیل،مهدی شیخلووند درباره پدیده فوتبال اردبیل عنوان کرد:امیر حسین حاجی‌زاده متولد 30 مرداد 83 می‌باشد و از سه سال پیش در مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل زیر نظر مربیان مجرب در حال آموزش فوتبال می‌باشد.

وی افزود: امیر حسین حاجی‌زاده از بین 500 نونهال ثبت‌نام‌کننده در این مدرسه فوتبال انتخاب شده و تحت آموزش قرار گرفته و البته خود وی نیز دارای تسلط و استعداد عجیبی در این زمینه است.

وی تصریح کرد: از همان ابتدا بازی‌ها و حرکات وی را ثبت و ضبط کردیم و در سفر گروه برنامه نود به اردبیل فیلم بازی‌های این نابغه را در اختیار برنامه نود گذاشتیم که البته کمتر از یک دقیقه از این فیلم در این برنامه پخش شد.

شیخلووند خاطر نشان کرد: در برنامه دیشب برنامه نود عادل فردوسی‌پور گفت خود و همکارانش بعد از پخش تصاویر هنرنمایی فوق‌العاده پسر بچه اردبیلی به دنبال او می‌گردند تا خانواده‌اش را در جریان پیشنهادهای رویایی او بگذارند.

این مسئول اضافه کرد: فردوسی‌پور در این باره گفت  که این پدیده که فیلم‌هایش را پخش کردیم با پیشنهادهای مختلفی روبه‌رو شده است که یکی از این پیشنهادها از رئال مادرید است، می‌خواهیم او را پیدا کنیم و رئال مادریدی‌ها را به این پسر که عالی کار می‌کند، معرفی کنیم.

این مربی فوتبال اردبیلی بیان کرد: در مدرسه فوتبال ایرانیان استعدادهای نابی وجود دارد و علاوه بر امیر حسین حاجی‌زاده پدیده دیگری به نام امیر حسین اخوان وجود دارد که قطعاً در صورت ادامه تمرینات فوتبالیست ارزنده‌ای می‌شود.


منبع : http://www.owjnews.irآخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید