تبلیغات
آذربایجان - خطیبی: خوشحالم جام شهدا به آذربایجان رسید.
انسان هروقت به آذربایجان نگاه می کند عزت و افتخار می بیند.(مقام معظم رهبری)
تاریخ : شنبه 4 مرداد 1393
نویسنده : وطنیم ایران
خطیبی: خوشحالم جام شهدا به آذربایجان رسید.

 خیلی خوشحالم اولین جام شهدا به تراکتورسازی و آذربایجان رسید چون شنیدم قرار است این مسابقات از سال‌های آینده پر رونق‌تر برگزار شود.


http://tractor-redclub.com/wp-content/uploads/farshad.ah_.jpg

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازی مقابل استقلال برای ما بیشتر جنبه هماهنگی و آمادگی پیش از فصل را داشت.

به گزارش ایلنا، رسول خطیبی پس از پیروزی 2 بر یک تراکتورسازی مقابل استقلال و قهرمانی در جام شهدا گفت: دیدارهای تدارکاتی است که نقاط ضعف و قوت یک تیم را مشخص می‌کند. باید از این بازی‌ها استفاده و ایرادهای خود را برطرف کنیم. این بازی برای ما بیشتر جنبه هماهنگی داشت.

وی ادامه داد: 3- 4 بازیکن ما از نظر بدنی شرایط خوبی ندارند و یکی - دو نفر دیگر هم باید به جمع ما اضافه شوند. جا دارد همین جا از تمام مسئولانی که باعث شدند این تورنمنت با نام شهدا برگزار شود تشکر کنم و خیلی خوشحالم اولین جام شهدا به تراکتورسازی و آذربایجان رسید چون شنیدم قرار است این مسابقات از سال‌های آینده پر رونق‌تر برگزار شود.

سرمربی تراکتورسازی درخصوص درگیری که در پایان نیمه اول بین حسین(برادرش) با ستار همدانی پیش آمد، خاطرنشان کرد: ستار دوست و همبازی من بود ولی در پایان نیمه آنها به داوری اعتراض داشتند و ما هم همین طور که کار کمی به درگیری کشید اما قلعه‌نویی با بزرگواری دستیارانش را از صحنه دور کرد و ما هم این کار را کردیم.


آخرین مطالب
 
-------------------------------------------

مارا در گوگل محبوب کنید